SPA

⚜️


RELAKSĀCIJA TVAIKA PIRTĪ UN ŪDENS BAĻĻĀ

Relaksācija aromātiskajā tvaika pirtī ar dabiskām, no augiem iegūtām, ēteriskajām eļļām. Procedūras uzlabo imunitāti, mazina stresu un atslābina muskuļus. Papildus pirts procedūrai, piedāvājam jūras sāls dziedniecisko zālīšu skrubi un peldi ūdens baļļā.

1h pārim 50 EUR/ katra nākamā stunda 20 EUR. 

Piemaksa par papildus cilvēku pirtī - 10 EUR.

⚜️


VIENOJOŠS MIRKLIS - SPA RITUĀLI DIVIEM

Rituālu cenas norādītas divām personām

SPA procedūras diviem - vienojošs un enerģētiski piepildīts mirklis divatā. Netraucēta atpūta, meistaru gādīgās rokas, un romantiska relaksācija divvientulībā. Procedūras pārim notiek vienlaicīgi, vienā telpā.ROMANTISKAIS ROŽU PIEDZĪVOJUMS 

Attīrīšanās tvaika pirtī ar svaigi gatavotu sāls-rožu ziedlapiņu skrubi, muguras masāža ar rožu eļļu (30 min), sejas procedūra (pīlings un maska), paralēli procedūrai pēdu masāža ar barojošu un aromātisku rožu sviestu (30 min).
1.5h    210 EurOLĪVEĻĻAS SPO* 

SPO RITUĀLS PĀRIM 
Sanus per oleum/veselība caur olīveļļu

SPO rituālā izmantota bioloģiska, taukskābēm un antioksidantiem bagāta, izcili ādu barojoša olīveļļa tieši no smaragdzilās jūras apskalotās un saules apspīdētās Ligūrijas. Papildu siltās olīveļļas iedarbībai, procedūrās tiek izmantoti arī īpaši ēterisko eļļu maisījumi - saldais apelsīns un samtene Viņai, baziliks un melnais pipars Viņam.
Attīrīšanās aromātiskajā tvaika pirtī ar svaigi gatavotu sāls-bazilika un jasmīnziedu skrubi, sildoša un relaksējoša Lomi-lomi masāža (1h) dāmai un Dziļo audu masāža (1h) kungam.

Procedūrās izmantotā bioloģiskā olīveļļa no Liepupes muižas saimnieku īpašuma Ligūrijā.
1,5h    210 Eur


PĻAVAS ZIEDU PIESKĀRIENS

Relaksācija tvaika pirtī, attīroša visa ķermeņa masāža ar svaigi pagatavotu sāls-kumelīšu ziedu skrubi (30 min), pelde ārstniecisko kumelīšu-pelašķu zāļu baļļā., muguras dziļo audu masāža ar kumelīšu sviestu (30 min) un, pēc Jūsu izvēles, sejas vai pēdu masāža (30 min).
2h    270 EurES TAVS, TU MANA.... SPA RITUĀLS JAUNAJAM PĀRIM

Vienojošs mirklis divatā, kas tuvinās, iedvesmos un atjaunos. Izvēlieties ziedu aromātu - karaliskā roze, maigie pļavu ziedi, smaržīgie liepziedi vai dziedinošā lavanda - un ļaujiet mums rūpēties par Jūsu īpašo mirkli!
Aromātiska relaksācija tvaika pirtī un pelde dziedinošā ūdens baļļā, attīroša visa ķermeņa masāža ar jūras sāls-ziedlapiņu skrubi (30 min), relaksējoša muguras, plecu un galvas masāža (30 min), noslēgumā sejas procedūra mirdzošai ādai vai spēcinoša pēdu masāža ar aromātisku masāžas sviestu (30 min). 

Pēc rituāla nesteidzīgs brīdis atpūtas telpā pie muižas īpašās tējas tases. 
2h     300 Eur


LAVANDAS LAUKU VALDZINĀJUMS

Relaksācija tvaika pirtī, attīroša visa ķermeņa masāža ar lavandas ziedu-sāls skrubi (30 min), pelde baļļā ar ārstniecisko mālu, masāža ķermenim ar aromātisko lavandas sviestu (1h).
2.5h     300 Eur


VIDZEMES DABAS DZIEDINOŠAIS SPĒKS

Relaksācija tvaika pirtī, pelde baļļā, kam pievienots ārstniecisko mālu un augu novārījums. Attīroša visa ķermeņa masāža ar jūras sāls-zālīšu skrubi (30 min), tad procedūra ķermenim ar ekoloģisku medus un ārstniecisko zālīšu maisījumu (1h), kā arī pēc Jūsu izvēles, sejas procedūra vai pēdu masāža (30 min).
3h     350Eur

⚜️


SPA PROCEDŪRAS

SPA procedūru cenas norādītas vienai personai


MEDUS ZELTAINAIS GLĀSTS

Medus - tā ir vērtīgākā dabas velte, kuras sastāvā esošie vitamīni un minerālvielas iedarbojas uz mūsu organismu, stiprinot un atjaunojot to. Medus masāža lieliski sasildīs, attīrīs un spēcinās Jūs, sniedzot enerģijas pieplūdumu visam ķermenim, bet āda pēc masāžas kļūs tvirta, maiga un starojoša.

Muižas medus procedūrā tiek izmantots medus-kliņģerīšu, kastaņziedu maisījums, kas papildina medū esošo bioloģiski aktīvo vielu mijiedarbību uz ādas dziļākajiem slāņiem.
Kliņģerīte - tai piemīt ādu dziedinoša un pretiekaisuma iedarbība.
Kastaņa ziedi - tie stiprina un tonizē asinsvadus, kā arī labvēlīgi iedarbojas uz locītavām.

Medus masāžas īpašai iedarbībai tiek izmantota īpaša tehnika - ar pakāpenisku pāreju no virspusējiem masāžas paņēmieniem uz dziļākas iedarbības tehniku, ņemot vērā Jūsu individuālās vēlmes un sajūtas.
1,5h    95Eur


MASĀŽA AR VIDZEMES JŪRMALAS AKMEŅIEM

Karsto akmeņu masāža patīkami atslābina saspringtos muskuļus un palīdz uzlabot asinsriti. Siltumam un pašu akmeņu enerģijai ir harmonizējoša un attīroša iedarbība, kas veicina fizisko un garīgo līdzsvaru.
1.5h     95Eur


MASĀŽA AR RĪSU-ĀRSTNIECISKO ZĀLĪŠU SAINĪŠIEM

Maiga ķermeņa masāža ar siltiem rīsu un ārstniecisko zālīšu sainīšiem. Īpaša uzmanība tiek veltīta locītavām un muskuļu saspringuma vietām. Procedūra palīdz mazināt spriedzi, uzlabo locītavu kustīgumu un līdzsvaro iekšējo enerģiju.
1.5h     95Eur


IETĪŠANA GARŠVIELU-ALVEJAS ŽELEJAS MASKĀ

Procedūras laikā visam ķermenim tiek uzklāta alvejas-garšvielu maska, ķermenis tiek ietīts speciālā plēvē un silti sasegts, maskas iedarbības laikā pēc Jūsu izvēles tiek veikta galvas, sejas vai pēdu masāža (20 min), procedūras nobeigumā - viegla, visa ķermeņa masāža ar mitrinošu vitamīniem bagātu krēmu (15 min). Procedūra patīkami sasilda, uzlabo asinsriti, palīdz atvērt kapilārus un veicināt organisma vielmaiņas procesus .
1h     80Eur


LIEPZIEDU PROCEDŪRA MAIGĀM PĒDĀM UN PLAUKSTĀM

Kāju pelde ārstniecisko zālīšu un Epsom sāls vannā, paralēli tiek veikta viegla galvas un plecu masāža (15 min), kam seko parafīna procedūra plaukstām (15 min) un pēdu attīrīšana ar sāls skrubi (15 min)., procedūras noslēgumā - intensīva plaukstu un pēdu masāža ar barojošu un smaržīgu liepziedu sviestu. Rezultāts - maigas pēdas un plaukstas, organisma harmoniska aktivizācija, kas tiek panākta iedarbojoties uz reflektorajām zonām.
1h     80Eur


ATJAUNOJOŠA SMILTSĒRKŠĶU SEJAS PROCEDŪRA

Maiga sejas attīrīšana, viegls abrazīvs vai aromātisks pīlings, dekoltē zonas un sejas masāža ar smiltsērkšķu eļļu; atjaunojoša smiltsērkšķu maska, pēc klienta izvēles galvas, pēdu vai plaukstu limfodrenējoša masāža, procedūras nobeigumā - vitamīniem bagāta krēma uzklāšana. Pēc procedūras sejas āda kļūst maiga un starojoša.
1h     80Eur


IETĪŠANA ZILO MĀLU UN KADIĶU EĻĻAS MAISĪJUMĀ 

Procedūras laikā ķermenim tiek vienmērīgi uzklāta zilo mālu- kadiķu eļļas maska, ķermenis tiek ietīts speciālā plēvē un silti sasegts,maskas iedarbības laikā, pēc Jūsu izvēles, tiek veikta galvas, sejas vai pēdu masāža (20 min), procedūras noslēgumā - viegla visa ķermeņa masāža ar barojošu kadiķu sviestu (15 min). Procedūra intensīvi attīra, mitrina un baro ādu. Pirms procedūras ieteicama ķermeņa sasildīšana tvaika pirtī.
1h      80Eur

⚜️

MASĀŽAS - SPĒCINOŠS MIRKLIS ĶERMENIM UN GARAM

Masāžu cenas norādītas vienai personai


ATTĪROŠA ĶERMEŅA MASĀŽA

Visa ķermeņa intensīva masāža ar dabīgo vīnogu kauliņu eļļu, pievienojot ēteriskās eļļas ar asinsriti aktivizējošu un taukus šķeļošu darbību. Īpaša uzmanība veltīta problēmzonām. Procedūra palīdz aktivizēt limfātiskās sistēmas 
1/1.5h      65/90Eur


KLASISKA VISA ĶERMEŅA MASĀŽA

Masāža palīdz aktivizēt vielmaiņas procesus, atslābina vai tonizē muskuļus, atjauno to darbaspējas, uzlabo asinsriti un limfas cirkulāciju. Palīdz harmonizēt un nomierināt prātu. Masāža tiek veikta ar dabīgu vīnogu kauliņu eļlu, kurai pēc klienta vēlmes, var tikt pievienotas ēteriskās eļļas
1/1.5h     65/90EurMUIŽAS ĪPAŠĀ DZIĻO AUDU MASĀŽA

Procedūra izstrādāta, apvienojot klasiskās masāžas, sporta masāžas un miofasciālo tehniku elementus. Masāžas dziļā iedarbība vērsta uz muskuļu un fasciju atslābināšanu, to balansa atjaunošanu, locītavu kustīguma, saišu elastības uzlabošanu. Īpaši piemērota pēc fiziskām slodzēm, pie muskuļu disbalansa un ilgstoša saspringuma.
1/1.5h     65/90Eur


RELAKSĒJOŠA VISA ĶERMEŅA MASĀŽA

Maiga, glāstoša visa ķermeņa masāža ar dabīgo vīnogu kauliņu eļļu, kurai var tikt pievienotas ēteriskās eļlas ar relaksējošu iedarbību. Masāža mazina stresu, nomierina prātu un atslābina ķermeni.
1/1.5h     65/90Eur


LOLOJOŠA MASĀŽA TOPOŠAJĀM UN JAUNAJĀM MĀMIŅĀM

Viegla glāstoša masāža, kas novērš smaguma sajūtu mugurā, plecos un kājās. Palīdz aizmirst visas rūpes un atjauno spēkus.

Masāža veikta ar KIVVI marmelādi, kas īpaši izstrādāta topošajām māmiņām.
1h     65Eur

⚜️

PAPILDINOŠS MIRKLIS - MAZĀS PROCEDŪRAS

Procedūru cena norādīta vienai personai

Iespējams pasūtīt, savstarpēji kombinējot, vismaz divas mazās procedūras , vai kā brīnišķīgu papildinājumu jebkurai procedūrai / masāžai.ATTĪROŠA VISA ĶERMEŅA MASĀŽA AR SĀLS-ZĀĻU SKRUBI

Masāža ar jūras sāls-zāļu skrubi, kam nedaudz pievienota vīnogu kauliņu eļļa, maigi attīra ādu, atver poras un aktivizē asinsriti. Īpaši ieteicama pirms ietīšanas.
0.5h     55Eur


MUGURAS MASĀŽA

Masāža palīdz uzlabot asinsriti, atslābināt saspringtos muskuļus, uzlabot saišu elastību un līdzsvarot enerģiju.
0.5h     55Eur


PLECU UN GALVAS MASĀŽA

Plecu daļā visvairāk uzkrājas stresa radītais saspringums, tāpēc mērķtiecīga plecu muskuļu un galvas bioloģiski aktīvo punktu masāža palīdz kliedēt saspringumu, nomierina satrauktu prātu un mazina galvassāpes.
0.5h     55Eur


PĒDU MASĀŽA

Viegla un estētiska kāju pēdu masāža, kas palīdz atbrīvoties no ikdienā uzkrātā saspringuma, iedarbība uz pēdas bioloģiski aktīvajiem punktiem palīdz atveseļot organismu kopumā.
0.5h     55Eur


ATJAUNOJOŠA SEJAS PROCEDŪRA

Procedūra sniedz veldzi sejas ādai,palīdz atjaunot tās elastību un mirdzumu. Procedūras gaita - attīrīšana,viegls abrazīvs pīlings, masāža vai maska pēc izvēles un ādas tipa, un krēma uzklāšana procedūras nobeigumā.
0.5h     55Eur


MELLEŅU PARAFĪNA PROCEDŪRA ROKĀM 

Brīnišķīgi mitrina un baro plaukstu ādu, dara to samtainu un maigu.
0.25h     55EurSKAISTUMA VANNA KLIENTA NUMURĀ

Izcila ādu barojoša vanna pēc leģendārās Ēģiptes valdnieces. Pēc vannas tiek pasniegta glāze silta piena.
25Eur


ZĀĻU VANNA KLIENTA NUMURĀ

Aromātiska vanna, mazina nogurumu, dziedē, attīra un atjauno. Pēc vannas- muižas īpašā septiņzāļu tēja.
25Eur

⚜️

NODERĪGA INFORMĀCIJA

Pēc procedūrām piedāvājam nesteidzīgi baudīt Liepupes muižas tēju un veselīgas uzkodas mūsu atpūtas istabā.

Strādājam tikai ar dabīgiem un ekoloģiski tīriem produktiem; sejas procedūrām izmantojam Latvijā radītu ekoloģisku KIWI Professional sejas kosmētiku.
Lūdzam darīt zināmas savas īpašās vēlmes un veselības problēmas, lai varam palīdzēt izvēlēties procedūru un pielāgot to tieši Jums.
Sākot no 1.5h iespējams pasūtīt pāru procedūras, veicot iepriekšēju rezervāciju.
Masāžas ir iespējams veikt arī numuros.
Procedūru rezervācijas lūdzam veikt vismaz 24 h iepriekš.
Lūdzam Jūs būt saprotošiem un cienīt mūsu meistaru un citu klientu laiku, un ierasties uz procedūrām savlaicīgi.
Ja procedūra tiek atteikta mazāk kā 5 h iepriekš, lūgsim veikt apmaksu 50% apmērā no procedūras cenas.
Uz procedūru lūdzam ierasties muižas halātā, kas atrodas Jūsu numuros.
Klienti, kas neapmetas muižas viesnīcā, savas personīgās lietas var atstāt SPA garderobes skapī.

Mīļi gaidīti!

⚜️